Oprócz ciężkiego treningu w rozwoju Twojej sprawności kluczową rolę odgrywa regeneracja. CrossFit szybko przekona Cię jak ważne jest rozluźnianie mięśni i poprawianie zakresów ruchów. Trenując, nieustannie poznawać będziesz ograniczenia swojego ciała. Z wieloma z nich poradzisz sobie rozciąganiem, wzmacnianiem i mobilizacją. Niestety możesz natrafić też na problemy nie do pokonania prostymi metodami treningowymi. Wtedy niezawodną pomocą okazuje się praca z fizjoterapeutą. Rodzinę CrossFit Lampart swoimi umiejętnościami wspierać będzie fizjoterapeutka Marta Stachowiak. Jesteśmy dumni, że to właśnie Ona będzie nam pomagać, gdyż od długiego czasu z powodzeniem korzystamy z jej usług, a liczne doświadczenia nauczyły nas, że fizjoterapeuta fizjoterapeucie nie równy.

Marta Stachowiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizyczego w Poznaniu.

Certyfikowana terapeutka fizjoterapeutycznych metod:

  • Terapia manualna i Diagnostyka różnicowa, 
  • Terapia punktów spustowych, 
  • Masaż tkanek głębokich, 
  • fibroliza mięśniowo- powięziowa, 
  • Kinesiotaping oraz Taping sportowy i rehabilitacyjny,
  • Masaż tajski i shiatsu,

W trakcie szkoleń z zakresu dry needling- igłoterapii oraz Manipulacji powięzi – fascial manipulation.

Specjalistka fizjoterapii w sporcie i rehabilitacji ortopedycznej. Systematycznie podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe.

Od zawsze związana ze sportem, od 15 lat trenująca unihokej na poziomie ligi polskiej, a od 10 lat czynna zawodniczka Kadry Polski w unihokeju z licznymi sukcesami i występami na arenie międzynarodowej.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly