Zajęcia grupowe

Typową formułą treningow CrossFitowych są zajęcia grupowe. Odbywają się one kilkukrotnie w ciągu dnia i stanowią rdzeń życia boxa. Podczas każdych zajęć uczymy się techniki wykonywanych ruchów, a następnie dajemy z siebie wszystko w elementach siłowych lub wydolnościowych. Praca w duchu zdrowej rywalizacji z innymi uczestnikami napędza do coraz cięższych treningów. W ramach zajęć grupowych wyróżniamy:

  1. Intro – zajęcia wprowadzające 
  2. Beginners – program dla początkujących 
  3. WOD – właściwe jednostki treningowe, docelowe dla 90% uczestników
  4. Skill - treningi poprawiające konkretne umiejętności (co tydzień realizujemy inny temat)
  5. TABATA - 30minutowy trening, służący poprawie kondycji i pracy na wysokich intensywnościach
  6. Strenght - praca nad siłą

Intro

Intro to bezpłatne zajęcia wprowadzające - trener opowie Wam czym jest Crossfit. Dowiecie się jakie ma zalety, jak wyglądają treningi i jakie ogólne zasady w nim panują. Następnie wprowadzi do waszego pierwszego treningu CrossFit. Na zajęcia może przyjść każdy. Nie jest wymagana kondycja, siła czy sprawność, a wyłącznie wygodny strój sportowy i chęci. Zajęcia trwają od 40 do 60 minut.

BEGINNERS

BEGINNERS to obowiązkowy cykl treningów dla osób początkujących. Dowiesz się jak wykonać podstawowe ćwiczenia wykorzystywane w WOD’ach (treningach dnia). Nauczysz się poprawnej techniki i przygotujesz do udziału w regularnych zajęciach. Tak, jak w przypadku Intro wymagamy od Ciebie wyłącznie chęci i wygodnego stroju sportowego. Treningi odbywają się 2-3 razy w tygodniu w maksymalnie 10-osobowych grupach z jednym lub dwoma(!) trenerami. Uczestnictwo w programie BEGINNERS jest wstępnym i koniecznym etapem przed treningami WOD. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się, kiedy możesz dołączyć? Zadzwoń do Joanny lub Kasi, opowiedzą o szczegółach tel. 609560507 napisz: crossfitlampart@gmail.com lub odwiedź nas w klubie!

WOD

Wszyscy którzy przeszli On ramp lub trenowali w innym klubie (po konsultacji z trenerem) mogą uczęszczać
w treningach dnia (workout of the day - WOD). Są to typowe, najczęstsze i docelowe zajęcia dla większości klubowiczów. To tu będziesz przełamywał swoje granice, uczył się kolejnych elementów treningowych, podnosił ciężary, pracował nad gimnastyką i wydolnością. Duży wybór jednostek WOD pozwala na wpasowanie treningu w harmonogram dnia. Zajęcia trwają ok 60 minut.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly